zadzwoń do konsultanta
694 791 875

Pompa ciepła basenowa Hewalex 10 kW do basenu do 45m3 z Wii-Fiidodaj do schowka

 
CENA: 6054
 
 

Pompa ciepła do basenu Hewalex 10 KW do której dodajemy w cenie zakupu moduł Wii-Fii

Powierzchnia basenu (szacunkowo): **20-55 m

Pompa ciepła typu powietrze/woda PCWB 13,0kW-A jest przewidziana do bezpośredniego podłączenia do obiegu technologicznego wody basenowej. Służy do podgrzewania wody, jak również w razie potrzeby do jej chłodzenia. Pompa ciepła instalowana jest na zewnątrz budynku, a jej budowa pozwala na łatwy demontaż po sezonie użytkowania basenu.

Pompy ciepła PCWB znajdują zastosowanie dla sezonowego podgrzewania wody zarówno w basenach prywatnych, jak i publicznych. Zastosowanie pompy ciepła pozwala wydłużyć okres użytkowania basenu zewnętrznego nawet do 5-6 miesięcy w ciągu roku, zapewniając wymaganą temperaturę wody przy niskich kosztach eksploatacji. Pompa ciepła PCWB może być stosowana dla każdego rodzaju basenu, zarówno o konstrukcji masywnej, jak i dla basenu stelażowego, nadmuchiwanego itd.

Pompy ciepła PCWB korzystając w większej części z energii odnawialnej, zapewniają niskie koszty podgrzewania wody basenowej. Ze względu na niskie temperatury robocze uzyskują one szczególnie wysoką efektywność pracy. Współczynnik COP sięga wartości 6. Oznacza to, że z 1 kW zużywanej energii elektrycznej, wytwarzane jest niemal 6 kW ciepła.

 

Moc grzewcza: *10,40 kW

Moc zasilania: *1,83 kW

Efektywność COP: *5,68

Typ sprężarki: rotacyjna

Rodzaj czynnika chłodniczego: R32

Napięcie/Częstotliwość zasilania: 230/50 V/Hz

Wymiary urządzenia: 1001/418/605 mm

Przyłącza wody: 50 mm

Masa netto: 57 kg

 

Pompa posiada sterownik z modułem WiFi , z którego możliwe jest sterowanie i podgląd pracy za pomocą aplikacji na smartfon (aplikacja w jęz. angielskim).

Nazwa aplikacji EKONTROL

Funkcje sterownika:

*Wybór trybu pracy: AUTOMATYCZNY / GRZANIE / CHŁODZENIE

*Ustawianie przedziałów czasowych pracy np. dla 2-strefowych taryf zakupu energii

*Ustawianie wymaganej temperatury wody basenowej

* sygnalizacja stanów alarmowych, np. braku przepływu wody

 

Pompy ciepła PCWB są objęte standardowo 4-letnim okresem gwarancji, co wykracza poza standardowe warunki udzielane na rynku na tego typu urządzenia. W skład warunków gwarancji wchodzi lista kontrolna instalacji, która powstała z myślą zapewnienia wysokiej jakości instalacji z pompą ciepła.

Pompy ciepła PCWB cechują się niskim poziomem hałasu podczas pracy dzięki zastosowaniu cichych sprężarek rotacyjnych. Dla pomp ciepła najniższej mocy stosowanych zwykle w basenach prywatnych, poziom hałasu wynosi jedynie 46 dB(A), co nie stanowi przeszkody w ich instalowaniu bezpośrednio przy basenie

 


 
 

POLECAMY

Zapraszamy do naszych najczęściej przeglądanych produktów.

Hewalex pompa ciepła basen 16 kW

/Pompy ciepła basenowe
 
ActivePage.pl