zadzwoń do konsultanta
694 791 875

Przykrycie Basenowe 6,00m x 3,00mdodaj do schowka

 
CENA: 5900
 
 

Przykrycie wykonane jest z bardzo wytrzymałej tkaniny poliestrowej pokrytej warstwą PCV, tkanina jest antybakteryjna i odporna na promienie UV. Grubość tkaniny wynosi 580g/m². Tkanina zachowuje odporność na temperaturę od -30° do +70°C i jest materiałem całorocznym. Jako wzmocnienie używane są profile nośne z anodowanego aluminium. Profile rur mają przekrój Ø 45 mm i grubość ściany 2 mm.

Przykrycia wykonywane są według wymiarów basenu w kształcie prostokątnym. Dla basenów okrągłych i owalnych docinamy przykrycie w kształcie ośmiokąta.

Przykrycie bezpieczne oferujemy w następujących kolorach: jasnoszary, ciemnoszary, niebieski, waniliowy oraz lodowo biały. Dodatkowo oferujemy różne warianty mocowań bocznych, które są przydatne przy silnych wiatrach, poprawiając bezpieczeństwo tego przykrycia.

Przykrycie może być stosowane zimą. Utrzyma do 30cm warstwy śniegu.

Możliwość montażu wraz z napędem elektrycznym

ZASTOSOWANIE:

Maksymalne bezpieczeństwo dla dzieci i zwierząt
Ograniczenie parowania z powierzchni wody i redukcja strat ciepła
Szczelność i stabilność gwarantują czystość basenu latem i zimą
Niewielkie wymiary zewnętrzne
Dostępna wersja z napędem elektrycznym
Łatwa obsługa – montaż jest prosty i szybki, dzięki czemu można w każdej chwili założyć bądź zdjąć zabezpieczenie basenu. Automatyczna korba zwijająca jest dodatkowym udogodnieniem.

Przykrycie basenowe oferujemy w wersji „Standard“ oraz „Tube“

Wariant Przykrycie Bezpieczne „Standard“ posiada aluminiowe rury nośne, które są widoczne przy krawędziach, leżą ponad tkaniną. W części środkowej rury leżą pod tkaniną i są niewidoczne. Od spodu dodatkowe listwy plastikowe chronią brzeg basenu.

Przy wariancie przykrycia bezpiecznego „Tube“ rury nośne leżą na całej swojej długości ponad tkaniną i są zgrzewane na całej długości w zakładce tkaninowej, co czyni je niewidoczne. Od spodu nałożone są ochronne listwy plastikowe do ochrony brzegu basenu.

Podana cena dotyczy przykrycia Standard o wymiarach 6,0m x 3,0m.

Przykrycie możemy wykonać na każdy rozmiar basenu.

 


 
 

POLECAMY

Zapraszamy do naszych najczęściej przeglądanych produktów.

Hewalex pompa ciepła basen 16 kW

/Pompy ciepła basenowe
 
ActivePage.pl