zadzwoń do konsultanta
694 791 875

Roleta Basenowa nadwodna elektryczna na wymiardodaj do schowka

 
CENA: 19999 zł
 
 

Rroleta o wymiarach 3,2m x 7m

Do ceny zakupu należy doliczyć transport.

Możliwe jest zamówienie rolety na dowolnie wybrany wymiar w 4 dostępnych kolorach: biały, jasnoszary, ciemnoszary, waniliowy i niebieski.

 

Roleta basenowa nadwodna obniża koszty utrzymania czystości. Posiada również doskonałe właściwości izolacyjne utrzymując temperaturę nocą.

Jest to bardzo wygodne i można dzięki temu zaoszczędzić aż do 80% kosztów energii, ponieważ nie ma potrzeby częstego ogrzewania wody basenowej. Jeśli basen znajduje się w domu, roleta zmniejsza wilgotność powietrza i jednocześnie chroni ściany przed glonami i grzybami

Roleta jest wykonana z wytrzymałego profilu trzykomorowego,który jest wykonany z PCV – UV stabilizowanego. Profile posiadają klejone zatyczki. Zaokrąglona górna powierzchnia profilu ułatwia utrzymanie czystości. Połączenie profili w postaci podwójnego haczyka zwiększa stabilność i bezpieczeństwo przykrycia. Zatyczki wykonane są w kolorach profili, wyjątkiem jest profil w kolorze niebieskim - w nim zatyczka jest biała. Profile PCV P60 posiadają w komorze z haczykiem specjalne perforacje antyalgowe w odstępach 18 cm. Perforacje umożliwiają wypłukanie osadu z trudno dostępnych miejsc. Specjalny otwór w zatyczce umożliwia łatwy demontaż profili.

 


 
 

POLECAMY

Zapraszamy do naszych najczęściej przeglądanych produktów.

Hewalex pompa ciepła basen 16 kW

/Pompy ciepła basenowe
 
ActivePage.pl